Profil firmy Enigma

Profil firmy Enigma - Vše pro rádio!

Firma Enigma byla založena v roce 1992 v Olomouci, za účelem prodeje a servisu výpočetní techniky. V roce 1997 byl zahájen vývoj rozhlasového odbavovacího systému RadioSpirit na bázi zvukových procesorů firmy Digigram. V současné době firma Enigma nabízí také objednávkový systém pro zvukovou reklamu Booking, dále monitorovací a záznamový program Recorder, utilitu pro web Uploader, zálohovací program Manager, odbavení pro internetová rádia RadioSpirit Lite, Net Player a TwinPlayer.

Naše firma vám nabízí kromě kompletních odbavovacích systémů také servisní činnost. Školíme pracovníky radií jak správně programovat rádio, nabizíme hotové rozhlasové formáty na míru i kompletní poradenskou činnost v mediální oblasti. V současné době jsou k dispozici rozhlasové formáty CHR, AC a ROCK a další již pečlivě připravujeme. Informujte se na podrobnosti na info@enigma.cz

Dále nabízíme kompletní zpracování a publikaci webových stránek pro malé a střední firmy MiniNet, včetně administrátorského prostředí.
V letošním roce firma Enigma převzala zastoupení italského výrobce anténních systémů GIOMAR, s.p.a a GERITEL, s.r.l. pro Českou a Slovenskou republiku.

Enigma! Vše pro rádio! Těšíme se na spolupráci!

 05.07.2007 - 13:13