MarketSpirit - popis

Profesionální softwarový systém MarketSpirit Vám umožní plně automatický provoz Vašeho in-store rádia. Program byl vytvořen pro potřebu automatizace rozhlasových stanic libovolného typu a formátu. Vylepšuje a zjednodušuje odbavování všech audio souborů, současně s odbavením reklamních spotů potřebných pro vysílání. Moderní řešení zrychluje práci moderátorů, techniků, zpravodajů, hudebních a programových manažerů, čímž snižuje náklady na provoz stanice.

MarketSpirit pracuje plně automaticky. Studiová verze programu odbavuje na počítači hudební playlist dle požadavků zákazníka vytvořeného profesionálními hudebními dramaturgy rádií, který doplňuje o příslušná hlášení a spoty, mixuje a přehrává je do STEREO vstupu mixážního pultu. Producentská verze programu slouží ke kompletnímu nastavení systému, hudebních playlistů, reklamních plánů včetně dalších zvukových souborů a událostí.

Reklama je odbavena dle aktuálního MEDIAPLÁNU v libovolných reklamních blocích, včetně automaticky vložených oddělovacích znělek. Mediaplány mohou být generovány ze zvláštního programového modulu Booking, který je určen pro obchodní oddělení.

Systém MarketSpirit je obsluhován pracovníky dodavatele prostřednictvím vzdálené správy počítače a tím neklade žádné nároky na obsluhu systému zaměstnanci zákazníka. Veškeré nastavení, aktualizace hudby, spotů a dalších hlášení je řešeno na základě požadavků zákazníka bez nutnosti znalosti tohoto propracovaného komplexního programu.

 


30.03.2009 - 16:37